13 Mart, 2023

Promena'dan Hollanda'da stratejik işbirliği

Promena ve Sourcing Champions, birlikte müşterilerine daha da kapsamlı hizmetler sunabilmek için stratejik bir ortaklık kurduklarını duyurdu.

Promena ve Sourcing Champions ortaklığı, Promena çözümlerini Sourcing Champions'ın stratejik kaynak bulma danışmanlık hizmetiyle birleştirerek müşterilerine daha etkili, verimli ve kapsamlı satın alma süreçleri sağlamayı hedeflemektedir. Promena'nın esnek ve modüler yaklaşımı, satın alma ve tedarik çözümleri platformunun müşterilerin iş akışlarına uygun şekilde adapte edilmesine imkan tanımaktadır. Bu sayede müşterilere standart uygulamalar yerine özelleştirilebilir çözümler sunulmaktadır. Sourcing Champions'ın stratejik kaynak bulma danışmanlık hizmeti ise müşterilerin satın alma ihtiyaçlarına yönelik özel bir yaklaşım sunarak, satın alma süreçlerini optimize etmelerini, maliyetleri azaltmalarını ve tedarik zincirlerinde daha fazla kontrol sağlamalarını sağlamaktadır.

Genel olarak, Promena'nın uçtan uça çözümleri, tedarik süreçlerinin optimize edilmesi, maliyetlerin azaltılması ve tedarikçi performansının artırılmasıyla şirketlere rekabet avantajı sağlarken, Sourcing Champions'ın stratejik tedarik danışmanlık hizmeti, müşterilere tedarik yolculukları boyunca ek destek ve rehberlik sağlayarak bu avantajı artırmaktadır.

Benzer İçerikler