13 Ocak, 2023

Carvak - Promena Başarı Hikayesi

Carvak Satınalma Direktörü Gözde Yenihayat, yeni bir pazarda oluşturulan satın alma yapısında Promena'nın sağladığı avantajları bizlerle paylaşıyor.

Kavak, Türkiye pazarına Carvak adıyla girdiğinde, yeni pazarın dinamiklerinde başarılı bir şekilde konumlanmak için, güçlü bir organizasyonel satın alma yapısına sahip olmayı önceliklerinden biri haline getirdi. Türkiye'de bulunan bir şirketi satın alarak pazara giren Carvak, adaptasyon sürecinin bir parçası olarak, verimli bir satın alma süreci oluşturmaya öncelik verdi.

Öncelikli olarak araç dışı satın alma süreçlerini dijital bir platformda hayata geçirmek için bir iş ortağına ihtiyaçları vardı. Carvak, Promena'yı tercih ederek, taleplerde, satın alma siparişlerinde, kaynak bulmada, tedarikçi yönetiminde ve raporlamada manuel süreçleri kolaylaştırarak uçtan uca, şeffaf ve izlenebilir bir ortam sağlamayı başardı.

Carvak Satınalma Direktörü Gözde Yenihayat, yeni bir pazarda oluşturulan satın alma yapısında Promena'nın sağladığı avantajları bizlerle paylaşıyor.Benzer İçerikler