KoçZer

Türkiye’nin ilk ve en büyük satın alma ve tedarik zinciri yönetimi şirketi KoçZer, 20 yıla uzanan deneyimi, farklı sektörlere hâkimiyeti, alanında yetkin uzman kadrosu ve geliştirdiği teknoloji çözümleri ile binlerce şirketin satın alma ve tedarik zinciri yönetimi sürecini yürüterek iş süreçlerini hızlandırıyor, kolaylaştırıyor ve değişken ticari koşullarda tasarruf etmelerini sağlayan uçtan uca çözümler sunuyor.

Tedarik zinciri ve satın alma yönetiminde strateji, uzmanlık ve teknolojiyi birleştiren KoçZer, şirketlerin daha dayanıklı ve esnek hale gelmeleri için uçtan uca çözümler sunuyor.

2003 yılında Koç Topluluğu Şirketleri’ne ortak satın alma hacmiyle verimlilik sağlamak amacıyla kurulan KoçZer, günümüzde Koç Topluluğu’nun yanı sıra yurt içi ve yurt dışından şirketler ile de iş birlikteliği fırsatı yaratarak ekosistemini büyütüyor. Güveni temeline alan iş birliği odaklı iş anlayışı ile KoçZer, ticari ilişkileri geliştiriyor, hitap ettiği ekosistemin gücü ile paydaşları için ortak fayda yaratıyor.

Tedarik Zinciri ve
Satın Alma Yönetimi

KoçZer, satın alma ve tedarik zinciri süreçlerinin tüm aşamalarında, sektör ve tedarikçi davranışlarını en iyi şekilde analiz ederek ve elde ettiği tüm veriyi uzmanlıkla birleştirerek iş ortaklarına özel stratejik yol haritaları sunuyor. Ana sektörleri olan lojistik, malzeme ve medyanın yanı sıra dış kaynak personeli, ekipman, ulaşım, tesis yönetimine yönelik özel hizmet satın alma çözümlerinden ikinci el emtia, endüstriyel atık ve hurda satışına kadar geniş bir alanda müşterileri adına toplu satın alma yapıyor.

Satın alma ve tedarik zinciri yönetiminde iş birliğine dayalı strateji ve öngörü sunan iş modeli ile iş ortaklarının belirsizliklere ve değişimlere hazırlıklı ve donanımlı olmalarını destekleyerek işlerini “daha dayanıklı ve esnek” hale getirmelerini amaçlıyor.

Teknoloji Çözümleri

Satın alma ve tedarik zincirinde dijital dönüşüm odağı ile birlikte KoçZer, çevik ve sürdürülebilir yönetim anlayışı ile satın alma ve tedarik zinciri yönetiminde teknoloji çözümlerinin kullanımını ve bilinirliğini artırmayı hedefliyor. Başta stratejik satın alma platformu Promena olmak üzere ZerOnline, Loji-Portal, Araçiste ve Zervis markaları ile satın alma ve tedarik süreçlerinde hızlı, pratik ve güvenilir teknolojik çözümler sunuyor.

KoçZer, giderek daha öngörülemez ve zorlayıcı hale gelen iş dünyasında, iş birliği, güven ve ekosistem odaklı iş modeli ile işinizin daha dayanıklı ve esnek hale gelmesi için var.