Profesyonel Hizmetler

Promena’nın uzman ekibi, kurumunuza özel tasarladığı çözümler ve danışmanlık hizmetleriyle süreçlerin daha başarılı olması için her zaman yanınızdadır.

İhale Danışmanlığı

Promena’nın satın alma ve tedarik çözümleri platformundaki RFx ve e-İhale modülünü kullanıyorsanız, ihale danışmanlığı hizmeti sunmak için ekibimiz size bir telefon kadar yakın! Süreç danışmanlığı veya dokümantasyon desteği, ihale modelleme ve satın almaya dair birçok hizmeti, ihtiyaçlarınız doğrultusunda deneyimli ve uzman ekibimiz tarafından sağlanıyor.

Destek Hizmetleri

Operasyonel ve teknik destek hizmetlerimizle dijital dönüşüm yolculuğunuzu kolaylaştırıyoruz. Promena’nın ekibinin kesintisiz desteğiyle iş süreçlerinizdeki katma değeri kolaylıkla görebilirsiniz.

Eğitim Desteği

Devreye alma sürecinde, kullanmaya başlayacağınız her Promena modülü için çalışanlarınıza eğitim olanağı sunuyoruz. Ekibinizin yeni üyeleri de kişiye özel eğitimlerden yararlanabiliyor.

Tedarikçi Devreye Alma Hizmeti

Siz satın alma sürecinizi yeni nesil ve kullanıcı dostu modüllerimiz ile dijitalleştirirken, tedarikçileriniz değişime ayak uydurmakta zorlanabilir. Endişelenmeyin, Promena ekibi karşılaşabileceğiniz her türlü zorluğa çözüm üretmek için yanınızda!

Devreye Alma Hizmeti

Sistem canlıya geçişi ve yazılım devreye alma hizmetimizle, her şey hızlı ve kolay! Ana veri tanımlamaları, kategori haritalandırma, eğitim, dokümantasyon süreçlerindeki deneyimlerimizden her zaman yararlanabilirsiniz.

Entegrasyon Desteği

Şeffaf ve kesintisiz işleyen bir sisteme sahip olabilmeniz için ERP sisteminizle entegre oluyor, tüm entegrasyon projelerini kuruma özel ele alıyoruz.