Neden Promena’yı tercih etmelisiniz?

Promena satın alma ve tedarikçi çözümlerini platform olarak sunarken, süreçlerinizin dijital dönüşümüne eşlik eden bir iş ortağı olarak çalışır. Koç Topluluğu şirketlerinden Zer çatısı altında faaliyet gösteren Promena, profesyonel satın alma danışmanlığını teknoloji çözümleriyle bir arada sunuyor. Sahip olduğu uzmanlık, müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlama ve karşılamada Promena’ya rehberlik ediyor.

Çoklu dil desteği sayesinde, geniş bir coğrafyaya yayılan müşteri ve tedarikçilerine 12 farklı dilde hizmet sunuyor.

Promena; müşterilerinin tedarikçilerine tek tıkla başvuru sürecini yaratmasını sağlıyor. Tedarikçiler ise kolay ara yüzler aracılığıyla ayrıntılı başvuru formlarını kolayca doldurabiliyor, seçtikleri satın alma kategorilerine kendilerini atayabildikleri iş akışları oluşturabiliyor.

Promena, genç ve dinamik insan kaynağıyla yüzünü her zaman geleceğe dönüyor. Çevik metodolojiyle uyum içinde çalışan X ve Y kuşağından Promena'lılar, müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini ölçülebilir, gerçek iş sonuçlarına dönüştürüyor.

Promena, kapsamlı raporlama modülüyle kullanıcıların platform üzerinden geçen birçok veriyi hızla ve kolayca filtreleyip raporlayabildiği modern ve dinamik iş analitiği araçlarını, platform içinde standart olarak sunuyor. Standart Harcama Analizi çözümünün yanı sıra, farklı kaynaklardan veri aktarımı yapılmasına ve entegrasyona olanak tanıyan altyapısıyla ürünlerini zenginleştiriyor.

Müşteri memnuniyetini önceleyen Promena, satın alma ekiplerini darboğaza sürükleyebilen standart uygulamalar yerine özelleştirilebilen çözümler öneriyor. Promena’nın esnek ve modüler yaklaşımı, satın alma ve tedarik çözümleri platformunun müşterilerinin iş akışlarıyla uyumlandırılmasına olanak tanıyor.

Modern ve iş akışlarına uygun Promena'nın kullanıcı arayüzü ve ekran tasarımları, müşterilerine düzenli bir iş akışı vaat ediyor. Yönlendirici ve açıklayıcı ekranlar sayesinde kullanıcılar çok kısa sürelerde platforma alışıyor. İyi bir kullanıcı deneyimi, çalışanların ve iş süreçlerinin verimliliğini artırıyor.

Promena, dinamik ve uzman ekibiyle küresel standartlarda proje bazlı hizmetler sunuyor. Katma değerli hizmetlerin arasında tedarikçi devreye alma, ihale modelleme, özelleştirilmiş raporlama ve teknoloji danışmanlığı hizmetleri yer alıyor.

Yeni bir platform devreye alınırken karşılaşılan mevcut sistemlerle entegrasyon sorununu, standart ve özelleştirilebilir entegrasyon paketleri sayesinde müşterilerine hissettirmeden Promena çözüme kavuşturuyor.

Promena, SRM ve e-Satınalma çözümleriyle yeni tasarruf fırsatları yaratarak toplam sahiplik maliyeti (TCO) ve yatırımın geri dönüşü (RIO) hedeflerinde mutlak kazanç sağlıyor. Satın alma süreçlerinde elde edilen tasarruf, bütçeye sağladığı doğrudan katkıyla önemli bir katma değer oluşturuyor.