Uzmanlık

Promena yalnızca bir platform sağlayıcı olarak değil satınalma süreçlerinizin dijital dönüşümünde size eşlik eden bir iş ortağıdır. Zer çatısı altında yer alan Promena, aynı zamanda profesyonel satınalma danışmalığını teknoloji çözümleri ile birlikte sunabiliyor. Bu uzmanlık müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamada ve ihtiyaçlarını karşılamada Promena’ya rehberlik ediyor.

Tanecikli Rol Yapısı

Promena’nın genel ürün mimarisi satınalma profesyonellerinin temel ürün ve katalog yönetimi, tedarikçi veri yönetimi, tedarik süreçlerinin yönetilmesi gibi farklı birden çok aktiviteyi yönetmelerine olanak veren güçlü bir altyapı sunar.

Ergonomik Tedarikçi Devreye Alma Süreci

Promena; müşterilerinin tedarikçilerine tek tıkla başvuru süreci yaratmalarına, tedarikçilerin formlar aracılığıyla detaylı başvuru formu doldurmalarına ve tedarikçilerin kendilerini satınalma kategorilerine atamalarına imkân sağlayan iş akışları kurmalarını sağlar.

Çevik ve Genç Ekip

Promena, genç ve dinamik insan kaynağı ile geleceğe dönük yaklaşımını güçlendirmektedir. X ve Y jenerasyonları çevik metodoloji ile uyum içinde çalışarak müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini gerçek iş sonuçlarına dönüştürmektedir.

Kapsamlı Raporlama Modülü

Promena geleceğe dönük yaklaşımını insan kaynağı politikalarında olduğu gibi ürünün kendisi için de uygulamaya almış ve bu sayede kullanıcıların hızlıca ve kolayca birçok veriyi filtreleyebildiği ve raporlayabildiği modern ve dinamik İş Analitiği araçlarını platform içinde standartlaştırmıştır. Standart Harcama Analizi modülünün yanı sıra müşterilerin farklı veri kaynaklarından da veri aktarımı ve entegrasyon sağlayabildiği ürünleriyle hizmet sunmaktadır.

Esnek ve Modüler Yaklaşım

Promena’nın ana hedefi müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bazı platformlarda rastlanabilecek özelleştirilemeyen ve katı çözümler satınalma ekiplerini bir süre sonra iş akışlarında darboğaza sürükleyebilmektedir. Bu kapsamda Promena’nın esnek yaklaşımı ve modüler altyapısı müşterilerine iş akışlarını platformumuzla uyumlu hale getirme olanağı vermektedir.

Sezgisel Kullanıcı Arayüzü ve Deneyimi

Modern ve iş akışlarına uygun kullanıcı arayüzü ve ekran tasarımları müşterilerimizin disipline ve düzenli bir iş akışı vaat eder. Yönlendirici ve açıklayıcı ekranlar sayesinde kullanıcıların platformda alışma ve devreye alma süreleri oldukça kısa sürede gerçekleşebilmektedir.

Gelişmiş Operasyonel Destek

Promena dinamik ve uzmanlık sahibi ekibi sayesinde küresel standartlarda proje bazlı hizmet sunmaktadır. Tedarikçi devreye alma, ihale modelleme, özelleştirilmiş raporlama ve teknoloji danışmanlığı hizmetleri Promena’nın müşterilerine sunduğu katma değerli hizmetleri çeşitlendirir.

Entegrasyon Yeteneği

Mevcut sistemlerle entegrasyon yeni bir platformun devreye alınmasında çoğunlukla en büyük engellerden biridir. Promena, standartlaştırılmış ve özelleştirilebilir entegrasyon paketleriyle profesyonel proje yönetimi yaklaşımıyla hizmet vermektedir.

Bütçe Dostu

Şirketler günden güne birçok farklı kategorideki tasarruf fırsatlarını değerlendirmeye çalışıyorlar. Henüz satınalma süreçlerinde sağlanan tasarruf bütçeye doğrudan katkı sunmasıyla önemli bir katma değer vaat etmektedir. Promena, e-tedarik ve e-satınalma modülleriyle tasarruf imkanları sağlayarak toplam sahiplik maliyeti ve yatırımın geri dönüşü hedeflerinde mutlak kazanç sağlar.