Hızlı Teklif Toplama

Promena’nın satın alma ve tedarik çözümleri platformundaki Hızlı RFQ modülüyle, potansiyel tedarikçilerin gerekli standartları karşılamasını sağlarken, mümkün olduğunca fazla şirketten hızla teklifi toplayın.

Hızlı RFQ Modülü, -Kolay hizmet kurulumu sayesinde, karmaşık iş süreçlerinin en az eforla tamamlanmasını sağlar.

Özellikle operasyonel satınalma süreçleriniz için uygundur. Promena'nın e-Satın Alma modülünün yanı sıra, ERP sistemleriyle entegrasyonu kolayca yapılabilir.

Hızlı Teklif Toplama modülü, tek bir Hızlı RFQ Talebi etkinliği ile farklı talepler için teklif toplayabilir ve pazarlık süreçlerini yönetebilir. Promena’yı kullanan müşteriler, tedarikçilerle iletişim akışlarını önemli ölçüde etkili kılar. Fiyat teklifleri, kendi kendini takip eden ekranlar kullanıcıları adım adım yönlendirir, her RFQ turu önceden görüntülenebilir ve takip edilebilir.

Hızlı Teklif Toplama Modülü, 15 gün ücretsiz deneme fırsatı ile online satışta!

Şimdi Keşfet

Neler Sunuyor?


Zamandan tasarruf sağlar
Süreçlerinize şeffaflık getirir
360 derece işlem görünürlüğü yaratır
Operasyonel verimliliği artırır

Tedarikçiler, turlar sırasında gereken revizyonlara yanıtlarına göre adımlarda elenebilir. Bu şekilde, her bir yeni turda kalan daha az tedarikçi ile, etkinlik sonlandırılana kadar devam edebilir.

Hızlı RFQ Talebi modülü sayesinde, Promena anında güncellenen döviz kurları ve 12 farklı dil yardımı ile dünya çapında fiyat teklifleri toplayabilir.

Ürün Tanıtım Dökümanı