Sektörler

Otomotiv

Profesyonel Hizmetler

Lojistik ve İnşaat

Perakende ve Tüketim Ürünleri

Üretim

Ambalajlı Tüketici Ürünleri, Gıda ve İçeçek

Finans, Bankacılık ve Sigorta

Petrol, Gaz, Maden ve Enerji

Turizm ve Seyahat

İlaç ve Sağlık Hizmetleri

Telekom, Medya ve Teknoloji

Tüpraş

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşu olarak, ülkemizin enerji ihtiyacının karşılanmasında kilit bir rol üstleniyoruz. Bu sorumluluk bilinciyle tüm faaliyetlerimizi; performans odaklı, çevre ve yaşam değerlerine saygılı, yenilikçi ve öncü olma hedefiyle yerine getiriyoruz.
 
Bu kapsamda iş ortaklarımızla da birçok başarılı projeye imza atıyoruz. Promena ile yürüttüğümüz akaryakıt harici ürün satış süreçlerimizin, elektronik ortama taşınması ve dijitalleştirilmesi projesini, bunun en güzel örneklerinden biri olarak görüyoruz. Projemizi, süreci en başından beri birlikte tasarladığımız Promena ekibinin özverili çalışması ve katkılarıyla kısa bir sürede başarıyla tamamladık. Hem finansal hem de operasyonel olarak olumlu sonuçlar elde ettiğimiz projemizle, satış süreçlerimizde gözle görülür verimlilik artışı sağladık. Süreçteki tüm değerli katkıları için Promena ekibine teşekkürlerimizi sunarız.”

...

Özgür Kahramanzade

Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı
Daha Fazla Oku

Aygaz

Aygaz olarak 15 yılı aşkın bir süredir satınalma faaliyetlerimizi elektronik ortamdan yönetmekteyiz. Talebin alınmasından siparişin açılmasına, fatura girişinden stok takibine kadar ki tüm adımları şu an 3. versiyonunu kullanmakta olduğumuz e-satınalma sistemi üzerinden yürütüyoruz. Promena ile işbirliğimiz 2004 yılına kadar gidiyor. Tüm sistemlerin elektronik ortama taşındığı bir dönemde, Promena, eksikliği çok ciddi hissedilen adil, güvenilir ve şeffaf bir ihale sisteminin devreye alınması konusunda çok önemli bir misyon üstlendi. Satınalma fiyat yapılarının tarafsız bir kuruluş gözetiminde ve olabildiğince etik bir ortamda sağlanması yönünde ciddi bir girişimdi bu. Sistem bununla da kalmadı, yıllar itibarıyla açık eksiltme dışında farklı pazarlık modellerini de kapsama dahil etmesinin yanında, satınalma şartnameleri bilgi altyapısı (RFI) ve teklif toplama (RFQ) modüllerini de devreye alarak kendi dinamiklerini sürekli güncel tutmayı başardı. Tüm bu aşamaları uygulamaya geçiren bizim gibi kurumsal şirketlerin, tedarikçi ilişkilerini tek portal üzerinden yönetebilme kabiliyeti önemli bir işlev kazandı. Bunun için de son birkaç yıldır gönüllü pilot projelerle başlayan Tedarikçi Portalı uygulaması 2018’de tedarikçi devreye alma aşaması ile ilk meyvelerini verdi. Geliştirme ve iyileştirme çalışmaları devam eden “tedarikçi değerlendirme” alt yapısı ile sürecin uçtan uca tek bir portal üzerinden yönetilmesi sağlanacaktır. Tüm bu uzun soluklu çalışmalarda desteğini ve ilgisini esirgemeyen Promena’lı dostlarımıza disiplinleri, samimiyetleri ve özverileri için gönülden şükranlarımızı sunuyoruz.

...

Şakir Ayral

Satınalma Müdürü
Daha Fazla Oku

Allianz Sigorta

Allianz Türkiye olarak Promena E-satınalma modülünü talep oluşturma, teklif toplama, e-ihale, sipariş oluşturma ve bu sürece dahil olan onay akışlarımızı yönetmek için kullanmaktayız. Bu modül sayesinde satınalma süreçlerimizi tek bir merkezden yönetiyor, daha etkin rekabet ortamı yaratabiliyor ve verimliliği artırıyoruz. Modülün canlıya geçişi ve sonrasındaki sürekli desteği için Promena ekibine teşekkürlerimizle…

...

Hasan Öğünç

Satınalma Müdürü
Daha Fazla Oku

DeFacto

DeFacto olarak Promena elektronik ihale portalını 2 yıldır aktif olarak kullanmaktayız.  İçeriğinde bulundurduğu ve farklı konjonktürlere uygun çözümler sunan alternatif ihale yöntemleri,  kullanıcı dostu ara yüzü,  etkili raporlama formatları,  ilgili, hızlı ve profesyonel teknik destek ekibi ile, daha önce kullanıp deneyimleme fırsatı bulmuş olduğumuz muhtelif elektronik ihale portalları içinde en iyisi olduğunu söyleyebilirim. 

...

Tayfun Güneş

İdari ve Operasyonel Satınalma Direktörü
Daha Fazla Oku

Kredi Kayıt Bürosu

Satınalma faaliyetlerimizi şeffaf, tedarikçilerimize eşit mesafede, en uygun kalite ve fiyat anlayışıyla yapmak öncelikli hedefimizdir. Bu bağlamda e-ihale süreçlerini karar alma süreçlerimizde kullanmak bizim için büyük önem arz eden bir husustur.

...

Cihan Kösoğlu

Satınalma Müdürü
Daha Fazla Oku

EVIDEA

Promena ile yürüttüğümüz tüm satın alma süreçlerimizde verimlilik ve şeffaflık sağladık. E-ihale ile önemli tasarruflar elde ettik. Her şeyden önemlisi, teklif sunan tedarikçilerin satın alma süreçlerimizin adil işlemesi konusunda güvenleri arttı.

...

Kazım Mavuş

Genel Müdür
Daha Fazla Oku

Müşteri Hikayeleri

Müşterilerimiz

Sektörler Seç