E-Satın Alma

Promena’nın satın alma ve tedarik çözümleri platformundaki e-Satın Alma modülüyle, talep, onay ve sipariş süreçlerinizi dijitalleştirin. Entegre katalog yapısıyla bütçe kontrollü onay akışları kurarak satın alma süreçlerinizi daha verimli yönetin.

Satınalma Deneyiminizi Güçlendirin

Talep, onay ve sipariş yönetimini tek noktadan yaparak satın alma deneyiminizi güçlendirebilirsiniz.

Talep Yönetimi

Satın alma taleplerini, kataloğa tanımlı veya tanımsız kalemlerin yanı sıra ürün listesinden, kolay ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Eğitim ihtiyacını ortadan kaldıran kullanıcı dostu arayüzüyle, esnek talep yönetimi modülünü deneyimleyebilirsiniz.

Katalog Yönetimi

Satın alma taleplerini daha hızlı ve kolay oluştururken, kurumsal tedarikleriniz için e-ticaret deneyimi yaşayabilirsiniz. Tanecikli rol yapısı sayesinde, farklı kataloglar oluşturabilir, bunları farklı organizasyon birimlerine, bütçelerine ya da kategorilere tanımlayabilirsiniz.

Sipariş Yönetimi

Talepten sipariş formu oluşturulmasına dek farklı kategorilerdeki tüm sipariş süreçlerinizi dijitalleştirebilirsiniz. Tedarikçilerinizle daha şeffaf bir iletişim kurarken, iş süreçlerinizi standartlaştırıp hataları en aza indirebilirsiniz.

E-Satınalma Modülünün
Öne Çıkan Faydaları

Maverick Harcama / Kuyruk Harcamasında Tasarruf
Regülatif Uyum & Azalan Hatalar
Harcama Optimizasyonu ve Kontrolü
360 Derece İşlem Görünürlüğü
Şeffaf Satınalma Süreçleri
Dinamik İş Akışı ve Onay Mekanizması

Ürün Tanıtım Dökümanı