10 Mart, 2023

Promena, eWorld Procurement & Supply 2023 etkinliğinde yer aldı

Promena, global hedefleri doğrultusunda eWorld Procurement & Supply 2023 etkinliğinde stand sponsorluğu ile ürün ve hizmetlerini tanıttı.

Promena, 28 Şubat 2023 tarihinde Londra'daki Grand Connaught Rooms'ta düzenlenen eWorld Procurement and Supply 2023 etkinliğine sponsor olarak katıldı.

Satın alma sürecini basitleştiren ve kolaylaştıran yenilikçi dijital satın alma çözümleri müşterilere sağlamayı amaçlayan Promena, bulut tabanlı platformu ile, kuruluşların kaynak bulma ve ihaleden sözleşme yönetimine ve tedarikçi performans değerlendirmesine kadar tüm satın alma sürecini tek bir yerden yönetmesini sağlar.

eWorld Procurement and Supply 2023'teki sponsorluğumuz, bize sektör profesyonelleriyle bağlantı kurma, yenilikçi çözümlerimizi sergileme ve satın alma ve tedarik zinciri yönetimi uzmanlığımızı paylaşma için mükemmel bir fırsat sağladı. Etkinlik, satın alma ve tedarik zinciri yönetimindeki en son trendleri ve teknolojileri konuşmak üzere dünyanın dört bir yanından satın alma profesyonellerini, tedarikçileri ve düşünce liderlerini bir araya getirdi.
Ekibimiz, sektör profesyonelleri ve potansiyel müşterilerle tanışmanın büyük heyecanı içindeydi. Tedarik ve tedarik zinciri yönetimi üzerine içgörülerimizi ve en iyi uygulamalarımızı paylaştığımız birkaç ilgi çekici tanışma gerçekleştirdik. Dijital satın alma platformumuzu çalışırken görmekten ve her ölçekten ve sektörden işletmeye nasıl değer katabileceğini göstermekten de çok memnunuz.

Etkinliğin sponsoru olarak, eWorld Procurement and Supply 2023'ün başarısına katkıda bulunmaktan gurur duyduk. Profesyonellerin bağlantı kurması, bilgi paylaşması ve birbirinden öğrenmesi için bir platform sağlayan sektör etkinliklerini desteklemeye kararlıyız.

eWorld Procurement and Supply 2023'e katılma fırsatı için minnettarız ve gelecekte benzer etkinliklere destek vermeye ve katılmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Benzer İçerikler