Teklif & İhale Yönetimi

Promena’nın satın alma ve tedarik çözümleri platformunda yer alan RFx ve e-İhale modülünün modern kullanıcı arayüzleriyle, teklif ve ihale yönetimi süreçlerinizi dijitalleştirin.

Stratejik ve özelleştirilmiş bir çözümün keyfini sürün

RFx & e-İhale Yönetimi modülü, tüm teklif alma süreçlerini etkin bir şekilde yürütmenizi sağlar. Hem açık artırma, hem de açık eksiltme gibi ihale tipleriyle ihaleler düzenlemenize olanak sunar. Promena ile önemli tasarruf fırsatları yakalayabilir, operasyonel verimliliğinizi artırarak bütçenize doğrudan katkı sağlamak için en uygun tedarikçilerle işbirliği yapabilirsiniz.

RFI & RFQ Süreçleri

Gelişmiş soru-cevap formu yönetimiyle tedarikçilerinizden bilgi ve belge toplayabilir, dokümantasyon sağlayabilirsiniz. Bilgileri standartlaştırarak topladığınız teklifler üzerinde doğru ölçümlemeler yapabilirsiniz.

e-İhaleler

İngiliz, Japon, Hollanda, Brezilya ve Yanki formatlarındaki e-ihaleleri; canlı rekabet seçenekleri, gelişmiş formülasyon, ağırlıklandırma faktörleri yardımıyla, satış ve satın alma bakış açılarıyla düzenleyebilirsiniz.

Ayrıntılı Süreç Logları ve Raporlar

Süreçler özelinde kayıt tutulan ayrıntılı log yapısı ve raporları sayesinde, satın alma faaliyetlerinizi etik ve şeffaf bir şekilde yönetebilirsiniz.

Kategori Yönetimi

Kullanıcı, tedarikçi ve iş süreçlerinizi, özelleştirilebilir bir kategori yapısıyla yönetebilirsiniz.

Ölçeklenebilirlik

Bilgi ve belge toplama, teklif alma gibi sınırsız sayıdaki süreç veya e-ihalelerinizi, dilediğiniz kadar tedarikçi, kullanıcı, satın alma kalemi ya da revize teklifle düzenleyebilirsiniz.

İletişim

Promena’nın sağladığı entegre e-posta altyapısıyla tedarikçilerinizle iletişimde kalarak satın alma süreçlerinizi kolaylıkla koordine edebilirsiniz. Ayrıntılı loglar sayesinde, tüm iletişim süreçlerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Ürün Tanıtım Dökümanı