Tedarikçi Ağı

Tedarikçi Ağı üyeliğinizi aktif hale getirin, yeni alıcı firmalarla tanışma ve tekliflerinizi iletme şansı yakalayın!

Alıcı


Promena’nın RFx ve e-İhale modülü aracılığıyla süreçlerinizi dijitalleştirin. Tedarikçilerinizle yürüttüğünüz teklif süreçlerinde zaman tasarrufu, şeffaflık ve operasyonel verimlilik sağlarken Tedarikçi Ağı sayesinde yeni tedarikçi firmalara ulaşın. 

Alıcı firmalar Promena üzerinden başlattığı teklif süreçleriyle kategori başlıkları ile sınıflandırılmış geniş tedarikçi kitlelerine ulaşabilir ve rekabet sonucunda fiyat/performans avantajı sağlayabilir. Tedarikçi


Promena Tedarikçi Ağı; tedarikçilerin ürün ve hizmetlerini alıcı firmalarla buluşturmaya, alıcı firmaların ise tedarikçi ağını genişletmelerine olanak sağlayan elektronik bir fuardır.

Alıcı firmalar benzer ya da özdeş ürün ve hizmetleri çok sayıda tedarikçiden görüntüleyebilir, tedarikçiler ise sundukları ürün ve hizmetlerle ilgili yeni iş fırsatları yaratabilirler. Promena Tedarikçi Ağı bu niteliğiyle alıcı firmalar için satın alma faaliyetlerinde kalite artışı ve daha yüksek tasarruf oranı, tedarikçiler için ise daha yüksek ciro ve sektörlerinde bilinirlik sağlar.

Siz de Promena Tedarikçi Ağı üyeliğinizi aktif hale getirerek yeni alıcı firmalarla tanışma ve tekliflerinizi iletme şansı yakalayabilirsiniz.