MÜŞTERİ HİKAYELERİ

HEPSİBURADA
İLK KEZ KULLANANLAR İÇİN BİLE ÇOK BAŞARILI BİR YAZILIM
Hepsiburada.com (D-Market Elektronik Hiz. ve Tic. A.S.)Fatih Gencer - İdari İşler ve Satın Alma MüdürüHaziran, 2018

Geniş tedarikçi ağı, kolay menüleri ve doğru seçilmiş görselleri ile sistemi ilk kez kullananlar için bile çok başarılı bir yazılım. Sisteme eklenen yeni bir tedarikçi, çok kısa sürede teklif vermeye başlayabiliyor.Promena kullanmaya başladığımız tarihten bu yana e-ihalelerimizde önemli kazanımlar elde ediyoruz. Öte yandan satış ve teknik ekiplerin hızlı ve yeterli desteği de Promena’yı farklı kılıyor.

Post Title
HIZLI ADAPTASYON SÜRECİ
InnerWorkingsSemih Levi - Genel MüdürHaziran, 2018

Promena platformunun kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, hızlı bir şekilde adaptasyon sürecini tamamladık. Gerçekleştirdiğimiz RFQ ve e-ihale süreçleri sayesinde, verimliliğimizi arttırarak elde ettiğimiz katma değeri müşterilerimize de yansıtabiliyoruz.

Post Title
İŞ BİRLİĞİ İÇİN PROMENA'YA TEŞEKKÜRLER
Atakaş Şirketler GrubuGökhan Demirbağ - Satın Alma MüdürüMart, 2018

2016 yılında başlattığımız iş birliği ile satın alma süreçlerimizde verimlililk ve şeffaflık sağladık. Promena ekibinin de yardımları ile Japon usulü gibi farklı e-ihale metodları ile tedarikçilerimize ulaştık. Süreçlerimizi Promena'ya aktararak adam/gün maliyetlerimizde ciddi bir tasarruf sağlandı. Promena platformununun self servis kullanımı ve yapılan geliştirmelerden dolayı memnunuz. Promena'yı her aradığımızda ihtiyaçlarımıza hızlı çözüm ve danışmanlık alabilmekteyiz. Promena ile olan birlikteliğimizden son derece memnun olduğumuzu belirtmek isterim.

Post Title
ENERJİ SANTRALİ E-İHALE SÜRECİ
AkEnerjiOrkun Eyilik - Energy Trading ManagerŞubat, 2018

Elektrik satış ihalelerinde kullandığımız Promena e-ihale Platformu ile süreçleri daha hızlı ve verimli bir şekilde yönettik. Farklı ülkelerden katılımcıların eş zamanlı olarak tek bir platformda bir araya gelmeleri bize ciddi anlamda zaman tasarrufu ve operasyonel verimlilik sağladı.

Post Title
PROMENA'YA KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜRLER
SartenYakup Fero - Satın Alma Genel Müdür YardımcısıŞubat, 2018

2015 yılında başlattığımız işbirliği için Promena'ya teşekkür ederiz. Bu sayede satın alma süreçlerimizi daha şeffaf ve verimli bir şekilde sürdürebildik. Düzenli olarak kullandığımız teklif toplama ve e-İhale metodları ile süreçlerimizde şeffaflık ve verimlilik artışı sağladık.

Promena ekibine katkı ve işbirliği için teşekkür ederiz.

Post Title
UZUN DÖNEMLİ İŞ BİRLİĞİ
AygazŞakir Ayral - Satın Alma MüdürüŞubat, 2018

Aygaz olarak yaklaşık 15 yıldır satınalma faaliyetlerimizi elektronik ortamdan yönetmekteyiz. Talebin alınmasından siparişin açılmasına, fatura girişinden stok takibine kadar ki tüm adımları şu an 3.versiyonunu kullanmakta olduğumuz e-satınalma sistemi üzerinden yürütüyoruz. Promena ile işbirliğimiz 2004 yılına kadar gidiyor. Tüm sistemlerin elektronik ortama taşındığı bir dönemde, Promena, eksikliği çok ciddi hissedilen adil, güvenilir ve şeffaf bir ihale sisteminin devreye alınması konusunda çok önemli bir misyon üstlendi. Satınalma fiyat yapılarının tarafsız bir kuruluş gözetiminde ve olabildiğince etik bir ortamda sağlanması yönünde ciddi bir girişimdi bu. Sistem bununla da kalmadı, yıllar itibarıyla açık eksiltme dışında farklı pazarlık modellerini de kapsama dahil etmesinin yanında, satınalma şartnameleri bilgi altyapısı (RFI) ve teklif toplama (RFQ) modullerini de devreye alarak kendi dinamiklerini sürekli güncel tutmayı başardı. Geriye, tüm bu aşamaları uygulamaya geçiren bizim gibi kurumsal şirketlerin tedarikçi ilişkilerinin tek bir portal üzerinden yönetebilme kabiliyetini kazanması kaldı diyebilirim. Bunun için de son 2 yıldır Promena ekibi ile yoğun işbirliğimiz devam ediyor. Tedarikçi portalı alt yapısının geliştirilmesi için gönüllü pilot uygulama olarak başlayan çözüm ortaklığımızın meyvelerini de 2018 yılı içerisinde alabilecek olmanın heyecanı içerisindeyiz. Tüm bu uzun soluklu çalışmalarda desteğini ve ilgisini esirgemeyen Promena’lı dostlarımıza disiplinleri, samimiyetleri ve özverileri için gönülden şükranlarımızı sunuyoruz.

>