İŞ MODELİ

TEKNOLOJİ

Şirketler için yeni bir teknolojiye geçiş ve bilgi işlem yatırımları her zaman soru işaretlerini de beraberinde getirir. Genellikle, yüksek maliyetler ve bitmeyen projeler ile yaşanmış olumsuz tecrübeler, firmaların teknoloji yatırımlarına temkinli yaklaşmasına sebep olur. Bununla beraber, günümüzde teknolojinin üretim, planlama, satın alma, satış gibi alanlarda doğru ve etkili kullanılması, şirketin rekabet avantajı elde etmesine doğrudan etki edecektir.

Promena, bulut bilişim modeliyle sunduğu, Web tabanlı sistemleriyle, hem maliyet hem de zaman olarak büyük bir yatırım gerektirmeden, şirketlerin tüm satın alma süreçlerini elektronik ortama taşımayı hedeflemektedir. Harcama Analizi, Teklif Toplama ve e-İhale, Tedarikçi İlişkileri Yönetimi gibi modüller ayrı ayrı kullanılabildiği gibi bütünleşik olarak da kullanılabilmekte ve bu sayede şirketlere daha fazla katma değer sağlanmaktadır.

Promena sistemleri, günümüzün en güncel teknolojilerine sahiptir. Web tabanlı sistemlerimiz, Google Chrome, Safari, Firefox gibi tüm modern İnternet tarayıcılarında, akıllı telefonlar ve tablet cihazlarda da çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, modüllerimiz ihtiyaç duyulan alanlarda, şirketlerin iç ERP sistemleriyle de entegre çalışabilmektedir.

DANIŞMANLIK & OPERASYON

Promena kurulduğu günden bugüne, farklı sektörlerde birçok şirketle yürüttüğü, yılda ortalama 6000’in üzerinde satın alma projesinde, müşterilerine danışmanlık ve operasyon hizmeti sunmaktadır.

Özellikle büyük, detaylı ve stratejik alım konularında, teklif toplama ve e-ihale sürecinin analiz edilmesi, kurgulanması, yönetilmesi, alternatif tedarikçi önerilerinin sunulması, rekabeti artıracak faktörlerin ön plana çıkartılması gibi kritik noktalarda Promena, danışmanlık hizmetiyle katma değer sağlamaktadır. Ayrıca, satın alma sürecinde tedarikçi firmalara eğitim verilmesi, tüm süreç boyunca sürecin takip edilmesi ve sonucunda raporlanması gibi operasyonel hizmetler de Promena tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede satın alma bölümleri üzerindeki operasyonel iş yükünün alınmasıyla, müşterilerimiz daha stratejik olan konulara odaklanma imkanı bulmaktadır.

Satın alma süreçlerinizi yürütürken, Promena’dan kapsamlı danışmanlık ve operasyon hizmeti alabileceğiniz gibi, tüm süreçlerinizi A’dan Z’ye kendiniz de yürütebilirsiniz.

TEKNİK DESTEK

Promena sistemleri, temel olarak İnternet kullanabilen tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Sistemin işleyişinin sade ve anlaşılır olması, ayrıca ekranlar üzerinde yer alan açıklamalar ve yönlendirmeler sayesinde kullanıcılarımız, sistemlerimize çok hızlı şekilde adapte olabilmektedir.

Sistemlerimizi kullanan tüm alıcı ve tedarikçi şirket yetkilileri için Promena Destek Merkezi’miz üzerinden teknik destek hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetin kapsamında detaylı kullanım kılavuzları, yardım masası desteği, uzaktan eğitim gibi başlıklar yer almaktadır.