Özelleştirilmiş ve Stratejik RFx & e-İhale Modülünün Öne Çıkan Özellikleri

Promena RFx & E-İhale modülü RFx süreçleri yürütmenize ve hem açık arttırma hem de açık eksiltme usulü ihaleler düzenlemenize olanak tanır. Ciddi tasarruf fırsatları ve operasyonel verimlilik ile bütçenize doğrudan katkı için en iyi tedarikçileri belirleyebilir ve bu tedarikçilerle işbirliği geliştirebilirsiniz.

RFI & RFQ Süreçleri

Gelişmiş soru-cevap form yönetimi ile tedarikçilerinizden bilgi ve belge toplayabilir, dokümantasyon sağlayabilir, bilgiyi standartlaştırabilir ve böylece topladığınız teklifleri kalibre edin.

e-İhaleler

İngiliz, Japon, Hollanda, Brezilya ve Yanki formatlarındaki e-ihaleleri; canlı rekabet seçenekleri, gelişmiş formülasyon, ağırlıklandırma faktörleri yardımıyla hem satış hem de satınalma yönlü olarak düzenleyin.

Detaylı Süreç Logları ve Raporları

Süreçler özelinde tutulan detaylı log yapısı ve raporlar ile etik ve şeffaf satınalma faaliyetleri yönetin. 

Kategori Yönetimi

Kullanıcılarınızı, tedarikçilerinizi ve süreçlerinizi özelleştirilebilir kategori yapısıyla yönetin.

Ölçeklenebilirlik

Sınırsız sayıda Bilgi/Belge Toplama – Teklif Toplama Süreçlerinizi veya e-ihalelerinizi dilediğiniz kadar tedarikçi, kullanıcı, satınalma kalemi ya da revize teklifler ile düzenleyin.

İletişim

Promena’nın sunduğu entegre e-posta altyapısıyla tedarikçilerinizle iletişimde kalarak satınalma süreçlerinizde koordinasyon sağlayın ve iletişim logları sayesinde tüm iletişiminizi kayıt altına alın.