25 Aralık, 2021

Karmaşık İş Süreçlerinde Promena!

Satınalma ve Tedarikçi Çözümleri Platformu, Promena, çeşitli modüllerle karmaşık iş süreçlerinde avantaj sağlamayı hedefliyor.

Promena, sürdürülebilir ve şeffaf satınalma için gerekli tüm ihtiyaçlarınızı teknoloji platformu ve profesyonel hizmetleri ile müşterilerine sunuyor. Promena ile tedarik zinciri yönetiminizde maliyet tasarrufu, şeffaflık, verimlilik artışı ve risk yönetimi sağlayabildiğiniz gibi aynı zamanda satınalma süreçlerinde dijital dönüşümü de katmadeğerle hızlandırabilirsiniz. Promena kendi bünyesinde iki farklı hizmetle müşterilerini karşılıyor;

1) Self-Servis Platform Hizmeti
Bulut Tabanlı Çözüm, Esnek ve Modüler Yaklaşımla, Kullanıcı & Modül Bazlı Fiyatlandırma sunarak, Sezgisel & Kullanıcı Dostu Arayüzüyle müşterilerine platform hizmetini Self-Servis'e açıyor. Aynı zamanda uzman kadrosu ve teknolojik çözümleriyle müşterilerine ihtiyaç duyacakları desteği destek ekibiyle sağlıyor.

2)Profesyonel Hizmetler
Promena uzman kadrosuyla müşterilerine özel oluşturduğu çözümleriyle ve danışmanlık hizmetleriyle e-ihale modelleme ve kurgulama gibi iş süreçlerinde destek veriyor. Proje Bazlı İhale Yönetimi, İmplementasyon & Eğitim Hizmetleri, Entegrasyon Hizmetleri ve Teknik & Operasyonel Destek Hizmeti olarak farklı danışmanlık alanları bulunuyor.