Tedarikçiyim ve desteğe ihtiyacım var.

Promena’ya tedarikçi kaydı yalnızca alıcı firmaların inisiyatifleri doğrultusunda gerçekleşir. Şu an için Promena tedarikçi havuzuna katılım dışardan başvuru ile sağlanamamaktadır.

Eğer sisteme ilk kez giriş yapıyorsanız öncelikle şifrenizi oluşturmalısınız. Detaylı anlatıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı iseniz ve şifrenizi hatırlamıyorsanız detaylı anlatım için buraya tıklayınız

Promena Pazaryeri kategorilerini değiştirmek için detaylı gösterime bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Promena üzerinde gerçekleştirilen teklif toplama ve e-ihalelerde alıcı firma bazı rekabet bilgilerinin tedarikçilerle paylaşılmasına karar verebilir. Bu linke tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Alıcı firma kullanıcısıyım ve desteğe ihtiyacım var.

Alıcı firmaların kullanıcıları sisteme devreye alma aşamasında ya da firma yetkilisinden talep geldikçe tanımlanır. Daha fazla bilgi için Promena Müşteri Operasyonları yetkiliniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Promena’da tedarikçi kaydı oluşturabilmek için 3 farklı yöntem bulunmaktadır; tedarikçi profil oluşturma, tedarikçi kendi kayıt süreci ve excel ile içe aktarma. Detaylı açıklamayı bu linkte bulabilir ya da Promena Müşteri Operasyonları yetkiliniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Alıcı firmaların kategorilerini düzenlemek firmanın kullanıcılarına verdiği bir yetkidir. Detaylı açıklamayı bu linkte bulabilir ya da Promena Müşteri Operasyonları yetkiliniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı kullanım kılavuzlarını ve elektronik yardım dokümanlarını Promena Destek Merkezi’nde bulabilirsiniz.

Daha fazla desteğe ihtiyaç duymanız halinde bize yazın.

Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz. Bize iletmiş olduğunuz bilgilerde aşağıda sıralanan özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler biyometrik ve genetik veriler.

Adres

Ünalan Mahallesi Çağla Sk. Koç Grup Apt. No:11 A Üsküdar/İstanbul Konum

Telefon Numaraları

E-Posta